Sadrové omietky cena od 8€/m2

Sadrové omietky

MP AlbaSlo je lídrom v oblasti poskytovania sadrových aplikácií na Slovensku za najlepšie ceny. Robíme sadrové omietky už od 8 €/m2. MP AlbaSlo sa stala lídrom v dodávaní a nanášaní sadry. Poskytujeme služby od nanášania sadry až po konečné úpravy základným náterom. Robíme s niekoľkými značiek sadry, ktoré sú na trhu k dispozícii podľa potrieb klienta. Najčastejšie využívame materiál od Baumit a Profi.

baumit material pre sadrové omietky

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE SADROVÉ GLETOVANIE?

Najnižšia uhlíková stopa

Najnižšiu uhlíkovú stopu má sadrová omietka, po ktorej nasleduje vápenná omietka a následne cementová štuková omietka.

Ekologický aspekt

Sadra sa na rozdiel od cementu spracováva minimálne chemickými látkami. Sadrové a vápenné omietky sú jediné omietky používané v prírodných budovách na celom svete.

Prírodný materiál

Sadra je prírodný minerál dostupný z hôr v mnohých častiach sveta. Ťaží sa, práškuje a balí sa ako sadrová omietka.

PREČO SADRA

Sadra je udržateľná alternatíva k omietkam z cementového piesku, ktorá nepoškodzuje životné prostredie. Voda je primiešaná do sadrovej omietky a nanesená na murované podklady, aby poskytla ultrakrátku povrchovú úpravu, ktorá je potrebná. Sadrové omietky kombinujú omietanie a tmel do jedného procesu, čo z neho robí rýchlejší stavebný proces.

Naše zameranie na kvalitu a spracovanie nás robí jedinečnými a dôveryhodnými partnermi pre všetky Vaše stavebné projekty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *